Wyjątkowy festyn kończy Tydzień Osób Niepełnosprawnych, z udziałem Marty Gałuszewskiej

Dzięki barwnemu festynowi, który odbył się w historycznej części Elbląga, Tydzień Osób Niepełnosprawnych zakończył się sukcesem w niedzielę, 26 maja. Marta Gałuszewska, utalentowana piosenkarka i triumfatorka ósmej edycji telewizyjnego show The Voice of Poland, dała emocjonujący występ dla zgromadzonych mieszkańców.

Zwieńczeniem obchodów Tygodnia Osób Niepełnosprawnych stała się uroczystość na placu przed Ratuszem Staromiejskim w niedzielę 26 maja. Wystąpienia na scenie złożyły dzieci i młodzież z elbląskich przedszkoli oraz szkół, wraz z osobami z niepełnosprawnościami i seniorami. W kulminacyjnym punkcie festynu publiczność mogła podziwiać występy młodzieży ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz Szalone Małolaty oraz unikalny koncert Marty Gałuszewskiej, zwyciężczyni ósmej edycji The Voice of Poland.

Tydzień Osób Niepełnosprawnych w Elblągu w 2019 roku został upamiętniony pod hasłem „Elbląg nadaje TON”. Za organizację odpowiedzialni byli Prezydent Miasta Elbląga, Michał Missana oraz Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego niezapomnianego festynu, który miał miejsce na Starym Mieście.