„Przyjazne dusze” na scenie teatru Sewruka – zdobądź bilety na trzecią próbę generalną

Na progu nowego roku, 29 grudnia, o godzinie 19:00, Teatr Sewruka zaprasza na trzecią próbę generalną spektaklu „Przyjazne dusze”. Emilia Krakowska, aktorka, która gościnnie występuje w tej sztuce, wyraziła swoją miłość do niej i zapowiedziała, że będzie ona pociągająca dla każdego, niezależnie od wieku, od 5. do 105. roku życia. Wyraziła również radość z faktu, że publiczność będzie miała okazję do podziwiania realizacji tego spektaklu przez zespół.

Jak to się dzieje w tym utworze? Opisuje on historię małżeństwa o wieloletnim stażu, które decyduje się na wycieczkę na Jezioro Genewskie. Wojciech Dąbrowski, reżyser spektaklu, mówi, że główne postacie marzą tylko o tym, aby napić się trochę szampana. Niestety, nie udaje im się to zrobić, gdyż wpadają do jeziora i toną. Ich dusze wracają jednak pod Londyn do swojego wiejskiego domu, gdzie duchy te kontynuują swoje życie i wydają się być szczęśliwe, aż do momentu, kiedy pojawia się młoda para.

Pojawienie się młodej pary jest jak odzwierciedlenie tych duchów. Akcja jest dość skomplikowana, ale jest dobrze przedstawiona i umiejętnie przetłumaczona przez Elżbietę Woźniak. W spektaklu, który pragniemy państwu przedstawić, liczymy na to, że będzie on dla państwa Opowieścią Wigilijną, która przynosi nadzieję i przypomina o lepszych czasach. To opowieść o tym, jak ważne jest dla ludzi kochanie się nawzajem i bycie razem.