Potężne zderzenie na trasie DK 22 – jedna osoba hospitalizowana

Na ruchliwej trasie DK 22, tuż przed skrętem do Marwicy, doszło do poważnego wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego marki Toyota zderzył się z ciągnikiem rolniczym. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, jedno z poszkodowanych musiało zostać przewiezione na oddział szpitalny. Pomimo zaistniałej sytuacji, ruch pojazdów na wspomnianej trasie jest już całkowicie odblokowany i odbywa się bez zakłóceń.

Informacje o zdarzeniu przekazał dowódca zmiany I, kpt. Paweł Olszewski. Jak podał, wypadek miał miejsce w niedzielę, 24 września, około godziny 18:30 na odcinku drogi krajowej nr 22. Kierujący toyotą doprowadził do zderzenia tylnej części przyczepy ciągniętej przez ciągnik rolniczy. Podróżowały w niej dwie osoby, z których jedna musiała zostać przetransportowana do placówki medycznej w celu dokonania dalszej diagnostyki. Ruch na drodze został tymczasowo zahamowany, aby służby mogły bezpiecznie przeprowadzić czynności związane z wypadkiem.

W akcji uczestniczyły dwie jednostki JRG 1 PSP z Elbląga i jedna jednostka OSP Jegłownik. Na miejscu pojawiła się także policja i zespół ratownictwa medycznego, który zajmował się udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym.