Możliwość zapisania się na studia w ANS w Elblągu pomimo niepowodzeń na maturze

Koniec procesu rekrutacyjnego na studia nie musi oznaczać zamknięcia drzwi do świata edukacji wyższej. W przypadku osób, którym nie udało się dostać na swoje wymarzone studia, lub tych, którzy do tej pory nie byli pewni swojego wyboru kierunku, dochodzi nowa szansa. Do 13 września można zgłosić swój akademicki start w Akademii Nauk Stosowanych (ANS) w Elblągu.

Nieudana matura czy brak wcześniejszej pewności co do wyboru drogi edukacyjnej, nie zawsze muszą skutkować rokiem przerwy. ANS w Elblągu prowadzi właśnie trzecią turę rekrutacji na studia bezpłatne, szeroko otwierając drzwi dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze studiami.

ANS oferuje szereg kierunków – zarówno te nowe, jak i te sprawdzone przez lata i cenione przez studentów. 15 kierunków oraz 24 specjalności na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich czekają na nowych studentów. W Akademii szczególny nacisk kładziony jest na praktyczny aspekt kształcenia. Programy studiów są stale aktualizowane i dostosowywane do potrzeb rynku pracy. Studenci ANS mają również możliwość odbycia kilkumiesięcznych praktyk zawodowych w renomowanych firmach i instytucjach, co znacznie zwiększa ich perspektywy znalezienia pracy w wybranym zawodzie po ukończeniu studiów.