Ferie zimowe w Elblągu

Ferie zimowe w Elblągu rozpoczęły się w tym roku 24 stycznia i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie. W związku z tym w mieście zostały przygotowane specjalne atrakcje zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla nieco starszych. Warto zwrócić uwagę na ich rodzaje oraz na to jak możemy z nich skorzystać. Dzieci będą mogły skorzystać z różnego rodzaju zajęć w różnych godzinach. Znajdziemy wśród nich między innymi zajęcia artystyczne, wydarzenia sportowe, a także kulturalne i rekreacyjne. Ciekawym punktem programu zaplanowanego na ten okres są ferie z Radiem ZET.

Zajęcia dla dzieci w czasie ferii

Dobrym pomysłem jest skorzystania z tak zwanych półzimowisk, a więc półkolonii, z których mogą skorzystać dzieci. Dzięki nim mogą spędzić czas od rana do popołudnia na grach i zabawach. Jest to w większości aktywnie spędzony czas na zajęciach o różnym podłożu. Są to między innymi zajęcia sportowe organizowane przez miejscowe organizacje specjalizujące się w tej dziedzinie. Dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji w Elblągu oraz z atrakcji wyjazdowych, Poza tym, w weekend 28-31 stycznia zostanie zorganizowane specjalne wydarzenie dla wszystkich mieszkańców, podczas którego można będzie skorzystać z atrakcji przygotowanych z myślą o tych najmłodszych i nie tylko. Znajdziemy wśród nich między innymi lodowisko, specjalnie przygotowaną górkę do Snow Tubingu, a także snowboard normalnie niedostępny w mieście.

Zimowiska dla dzieci

Wspomniane wyżej półzimowiska są dla rodziców jedną z ciekawszych propozycji, gdyż gwarantują dzieciom dobrą zabawę w czasie kiedy my jesteśmy w pracy. Poza tym, koszt takiej rozrywki dla dziecka to jedynie 200 złotych, a w cenie zostaną zapewnione opieka nad dziećmi, wyżywienia i przede wszystkim, dobra zabawa. Jeżeli mamy do wyboru zimowisko lub zamknięcie dziecka w domu z jednym z rodziców, które na przykład pracuje zdalnie bądź z dziadkami, z pewnością lepiej wybrać tę pierwszą opcję. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, warto więc jak najszybciej zapoznać się z ofertą i zgłosić dziecko na zimowisko, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy.