W Elblągu, 24 czerwca, zorganizowano spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w odpowiedzi na prognozowane wysokie temperatury.…
Czytaj dalej
W Elblągu, 24 czerwca, zorganizowano spotkanie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w odpowiedzi na prognozowane wysokie temperatury.…
Czytaj dalej