Zapowiedź 30. Jubileuszowej Edycji Dni Elbląga zaplanowanej na pierwszy weekend wakacji

Cieszymy się, że możemy zaprosić wszystkich na Jubileuszową 30. edycję Dni Elbląga, która odbędzie się w pierwszym weekendzie najbliższych wakacji – od piątku 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca. Wśród gwiazd, które zagościły na scenie podczas Dni Elbląga, znaleźli się tacy artyści jak: Danzel, Gromee, Elbląska Orkiestra Kameralna, Lanberry, Kwiat Jabłoni oraz Electric Girls i DJ SKYTECH.

Nie zabraknie także prezentacji utalentowanych zespołów lokalnych. Podczas tego wielkiego miasta festynu, oprócz koncertów na Placu Katedralnym dostępne dla elblążanek i elblążan, będzie wiele innych atrakcji. Wśród nich wymienić można: koło widokowe, emocjonujące zawody Iron Hand czy wyścigi smoczych łodzi.

Planowane są również aktywności skierowane do rodzin i seniorów. Biblioteka Elbląska przekształci się w strefę rodzinna, zaś dziedziniec Muzeum – w strefę seniora. Z kolei na Bulwarze Zygmunta Augusta uruchomiona zostanie strefa społeczna, gdzie będzie można skorzystać z badań profilaktycznych.

Przy tym wszystkim warto przypomnieć, że podczas Dni Elbląga mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z darmowej komunikacji miejskiej.