Wymijanie samochodu zakończone zderzeniem z drzewem w Kwitajnach

W niewielkiej wiosce Kwitajny, położonej niedaleko Pasłęka, 39-letnia kierowczyni straciła kontrolę nad swoim audi a3 podczas próby wyprzedzania. W wyniku tego incydentu, jej samochód uderzył z dużą siłą w drzewo. Patrząc na fotografie poważnie uszkodzonego pojazdu, trudno jest uwierzyć, że kobieta wyszła z niego bez najmniejszych uszczerbków na zdrowiu.

Informacje na ten temat przekazała elbląska policja. Zdarzenie miało miejsce w Kwitajnach, miejscowości położonej w bliskim sąsiedztwie Pasłęka. Kiedy kobieta próbowała wyprzedzić, straciła kontrolę nad swoim audi a3. Pojazd zjechał z drogi i z impetem uderzył w drzewo.

Jak informują mundurowi z Elbląga, mimo dramatycznego przebiegu wydarzeń, cała sytuacja zakończyła się jedynie kolizją. Nikt nie doznał obrażeń, a kierująca autem kobieta otrzymała jedynie mandat karny w wysokości 1100 złotych. Samochód został seriuznie uszkodzony, co wyraźnie widać na dołączonym do informacji zdjęciu. Jednak najważniejsze jest to, że całe zdarzenie skończyło się jedynie na strachu i grzywnie dla kierującej.