Tragiczny poranek w Drygałach: pasażer w wieku 55 lat zginął w wypadku drogowym

W pewnym mazurskim miasteczku, Drygałach, doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Jeden z pasażerów, mężczyzna w przybliżonym wieku 55 lat, stracił życie. Przyczyną była kolizja drogowa, do której doszło w godzinach porannych, a samochód, którym podróżował mężczyzna jako pasażer, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu – informuje policja.

Według informacji przekazanych przez policję, incydent miał miejsce na lokalnej drodze prowadzącej z Bemowa Piskiego do Drygał. Kierowca pojazdu, Volkswagen Golf, niespodziewanie skierował swój pojazd do przydrożnego rowu. Motywacja za tym działaniem pozostaje nieznana.

Współpasażerowie zdarzenia to czterech mężczyzn. Jednym z nich był wspomniany wcześniej mężczyzna około 55-letni, który na miejscu stracił życie z powodu doznanych urazów głowy – wyjaśnia asp. szt. Piotr Jabłoński z policji w Piszu. – „Kierujący pojazdem był 39-latką i był trzeźwy podczas incydentu. Wszyscy uczestnicy wypadku są mieszkańcami gminy Biała Piska”.

Policja obecnie pracuje nad ustaleniem dokładnych przyczyn i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pod nadzorem prokuratora.