Elbląg wita nowy rok szkolny niepowtarzalnym koncertem Benissimo Mandolin

Na inaugurację roku szkolnego, Elbląska Orkiestra Kameralna zaskoczyła mieszkańców miasta niecodziennym wydarzeniem. Benissimo Mandolin, zespół grający na mandolinach, zawita po raz pierwszy do Elbląga, wprowadzając w jego kulturalne życie zupełnie nowe dźwięki.

Pierwszego września, w przestrzeniach Ratusza Staromiejskiego w Elblągu, odbędzie się koncert orkiestry mandolinowej o nazwie „Benissimo Mandolin”. Ten niezwykły skład muzyczny pochodzi z Korei Południowej i za każdym razem występuje pod dyrekcją maestro Lee GukPyo. W trakcie koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć także koreańską sopranistkę SoyungYu, która znana jest ze swojego przejmującego głosu. W programie koncertu znajdują się tradycyjne pieśni koreańskie oraz utwory folkowe czerpiące z bogatej kultury narodowej Korei.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które przeniesie nas na chwilę do egzotycznej Korei bez opuszczania Elbląga! Cena biletu wynosi 20 złotych. Możliwe jest rezerwowanie miejsc bezpośrednio w Ratuszu lub za pomocą platform internetowych.