Spotkanie z Jakobem Mansztajnem na X Festiwalu Literatury Wielorzecze

Zachęcamy Was do uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu autorskim, które odbędzie się podczas X Festiwalu Literatury Wielorzecze. Tym razem naszym gościem będzie wybitny autor i bloger, Jakobe Mansztajn. Ten twórca, znany z prowadzenia profilu MAKE LIFE HARDER w mediach społecznościowych, cieszy się ogromną popularnością – jego posty obserwuje ponad 1,5 miliona internautów.

Jakobe Mansztajn to postać o bogatym dorobku literackim. Jego poezja zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i czytelników, co potwierdzają liczne nagrody i nominacje. Do najważniejszych z nich należy Wrocławska Nagroda Poetycka Silesius, nominacja do Nagrody Literackiej Gdynia oraz trzecie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Złoty Środek Poezji”.

Co jednak przyciąga nas najbardziej do twórczości Mansztajna to jego poczucie humoru, dystans do otaczającej rzeczywistości i celne komentarze dotyczące aktualnych kwestii politycznych i społecznych, a także życia największych gwiazd show-biznesu.

Chcecie poznać plany popularnego twórcy na to, jak uczynić Polskę „great again”? Jeżeli tak, to serdecznie zapraszamy do Galerii EL w sobotę, 23 września. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00, a rozmowę z autorem poprowadzi Marta Eisler-Wrzeszcz.

Zapewniamy, że wstęp na spotkanie jest wolny. Gorąco zachęcamy do przybycia!