Sezon na Lodowisku Helena dobiega końca: Uroczyste zakończenie zaplanowane na 24 marca

Stwierdza stara mądrość ludowa, iż „wszystko co dobre, zbyt prędko ma swój kres”. To przysłowie idealnie wpisuje się w kontekst sezonu lodowego, który zbliża się ku swojemu finałowi. Z tego powodu pragniemy zaprosić wszystkich entuzjastów jazdy na łyżwach na uroczysty event zamykający ten sezon. Spotkanie odbędzie się w niedzielne popołudnie, dokładniej mówiąc 24 marca, na tafli Lodowiska Helena. Ostatnia sesja jazd na łyżwach rozpocznie się o godzinie 16:50 i oprawiona będzie energicznymi dźwiękami serwowanymi przez DJ-a.

Minione miesiące upływały nam na ekscytujących ślizgawkach na gładkim lodzie. Od dnia 13 października mieliśmy szansę korzystania z lodowiska położonego przy ulicy Karowej. Nie tylko publiczne ślizgawki odbywały się na tym obiekcie, ale również organizowane były tematyczne wydarzenia takie jak „Mikołajkowy dzień na lodzie” czy „Karnawałowe Party”. Dodatkowo w czasie ferii, od poniedziałku do piątku, lodowisko udostępniane było bezpłatnie dla wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. Była to pora pełna zabawy i energii, z której skorzystało łącznie ponad 25 tysięcy osób. Serdecznie dziękujemy za wspólne spędzenie tego czasu!

Zakończenie sezonu lodowego na Lodowisku Helena nastąpi w niedzielę, 24 marca, o godzinie 16:50 przy ulicy Karowej. Ostatnia z tego sezonu ślizgawka urozmaicona będzie atrakcyjnymi efektami świetlnymi, a za utrzymanie dyskotekowej atmosfery odpowiedzialny będzie DJ, który zaprezentuje najlepsze taneczne hity. Czeka nas zatem wieczór pełen tańca i radości na lodowym płótnie.