Potworna tragedia na działce: 40-letni mężczyzna nie żyje po wypadku z piłą łańcuchową

Śmiertelny incydent rozegrał się podczas wykonywania prac ogrodowych. Podczas przycinania gałęzi, czterdziestoletni mężczyzna doznał poważnego urazu, którego nie udało się zneutralizować. Życia poszkodowanego niestety nie udało się uratować – mężczyzna zmarł na miejscu.

Niezwykle smutne zdarzenie miało miejsce w czwartek, 16 listopada, tuż po godzinie dwunastej na terenie jednego z ogrodów działkowych. Ofiarą stał się 40-letni pan, który uległ tragicznemu wypadkowi podczas wykonywania prac porządkowych na swojej działce.

Poszkodowany używał elektrycznej piły łańcuchowej do przycinania gałęzi drzewa. Niestety, w pewnym momencie, narzędzie spowodowało poważne obrażenia szyi mężczyzny. Mimo wysiłków, nie udało się go odratować i 40-latek zmarł na miejscu – poinformował nadkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Zdarzenie zaszło na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Zagaje”, przy ulicy Łęczyckiej. W momencie tragedii, z poszkodowanym przebywał członek rodziny, który natychmiast powiadomił odpowiednie służby o zaistniałym wypadku.

Szczegółowe okoliczności tego tragicznego incydentu są obecnie badane przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. – Prokurator prowadzący postępowanie w tej sprawie zlecił sekcję zwłok poszkodowanego – dodaje nadkomisarz Krzysztof Nowacki.