Mł. asp. Adrian Durma z Elbląga zdobywa złoto na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu

Minionego weekendu miasto Będzin stało się areną walk o mistrzowski tytuł na polu kickboxingu. Wśród uczestników tych prestiżowych zawodów znalazł się młodszy aspirant Adrian Durma, członek elbląskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1.

Zdobywając tytuł Mistrza Polski w formule Light Contact oraz zajmując wysokie, trzecie miejsce w formule Pointfighting w kategorii do 74 kg, Adrian pokazał swoje ogromne umiejętności. Wykonał znakomitą pracę, dzięki której mógł brylować na tle innych zawodników.

Poziom zawodów był niezwykle wysoki, co tylko podkreśla wartość osiągnięć Adriana. Dodatkowo, młodszy aspirant nie tylko zdobył cenne tytuły mistrzowskie, ale także został uznany za najlepszego zawodnika turnieju. To świadczy o jego doskonałej dyspozycji i pozwala mieć nadzieje na kolejne sukcesy w przyszłości.

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować młodszemu aspirantowi Adrianowi Durmie osiągniętych wyników i życzyć mu powodzenia w dalszych sportowych zmaganiach. Jesteśmy dumni i trzymamy za niego mocno kciuki!