Miłośnicy wrotkarstwa, na start! Kalbarski tor wrotkarski zaprasza od tego weekendu

Chociaż do oficjalnego rozpoczęcia wiosny pozostało zaledwie parę dni, to już w najbliższą sobotę wszyscy entuzjaści ruchu na świeżym powietrzu będą mogli cieszyć się pierwszymi oznakami tej pory roku. Tor wrotkarski Kalbar otwiera swoje bramy dla wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu, czerpania radości z jazdy na rolkach czy rozgrywania meczów piłkarskich. Co więcej, korzystanie z obiektu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Informacja o otwarciu toru na pewno ucieszy wielu mieszkańców Elbląga i nie tylko. Po sezonie zimowym i po trzech miesiącach działalności jako lodowisko, Kalbar przekształca się teraz w obszar przeznaczony do uprawiania sportów wiosenno-letnich. Debiut nowego sezonu ma miejsce już tej soboty, 9 marca, a funkcjonowanie obiektu będzie kontynuowane aż do późnej jesieni.

Użytkownicy toru mogą cieszyć się jazdą na rolkach, wrotkach, hulajnogach czy rowerkach biegowych, a także korzystać z przyległych boisk do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej czy tenisa. Obietnicą relaksu i zabawy jest także czas spędzony na torze, który jednocześnie umożliwia realizację codziennego planu aktywności fizycznej.

Tor wrotkarski otwarty jest dla wszystkich chętnych od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10:00 do 18:00. Wraz z nadejściem kolejnych miesięcy, godziny funkcjonowania obiektu będą sukcesywnie przedłużane – na bieżąco będziemy informować o wszelkich zmianach.