Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka nieczynne w okresie od 30 maja do 20 czerwca z powodu prac konserwacyjnych

Jako instytucja, pragniemy poinformować, że popularny obiekt sportowy Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka zostanie na pewien czas zamknięty. Dokładniej rzecz biorąc, odniesie się to do okresu od 30 maja do 20 czerwca, podczas którego będą przeprowadzane rutynowe prace konserwacyjne. Z tego powodu radzimy wszystkim entuzjastom pływania wykorzystać obecne dni na intensywne korzystanie z basenu.

Zauważyć można, że Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród mieszkańców Elbląga, jak i przyjezdnych turystów, którzy regularnie korzystają z jego oferty przez cały rok. Większość zgłoszonych problemów technicznych jest rozwiązywana na bieżąco. Niemniej jednak, istnieją pewne prace serwisowe i konserwacyjne, które nie mogą być wykonane podczas codziennego funkcjonowania obiektu, a więc muszą one zostać przeprowadzone podczas specjalnie wyznaczonego czasu, kiedy basen nie jest udostępniany dla użytkowników.

W ramach tychże prac zaplanowane są m.in. przeglądy urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej, a także konserwacja reszty instalacji technicznych obecnych w obiekcie, a więc wszystkich elementów niezbędnych do jego prawidłowego działania. Ponadto, zostaną zrealizowane wszelkie planowane prace remontowe. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z tymi pracami i gorąco zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług po ich zakończeniu.