Agresywna napaść nożownika w Gdańsku: Zatrzymano mieszkańca Elbląga i obywatela Węgier

Nocna awantura w Gdańsku przypłaciła krwią sześć osób. Funkcjonariusze miejscowej policji zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn – 30-letniego elblążanina oraz 24-letniego Węgra.

Zarówno mieszkaniec Elbląga, jak i obywatel Węgier, zostali zatrzymani przez służby porządkowe w związku z agresywnym incydentem, do którego doszło na ulicy Elektryków w nocy z soboty na niedzielę. Źródło nie potrafi jednak na razie ustalić, co było powodem brutalnej napaści i ilu napastników zaatakowało ofiary.

Policja intensywnie pracuje nad wyjaśnieniem okoliczności całego zdarzenia. Po zebraniu wszystkich dowodów, sprawa trafi do prokuratury. Nieoficjalne informacje sugerują, że przyczyną całego zajścia mógł być błahy spór o papierosa.

Ranny zostały cztery osoby – dwie z nich są w ciężkim stanie, dwie kolejne – w średnim. Jeden człowiek odniósł lekkie obrażenia. Z uzyskanych informacji wynika, że poszkodowani doznali między innymi ran brzucha. Ciężko ranni zostali przewiezieni do szpitala, natomiast osoba z lekkimi obrażeniami po opatrzeniu została wypisana do domu. Funkcjonariusze zaprzeczyli plotkom, jakoby ofiarami nożownika były osoby z zagranicy.