Zatrzymano pijaną matkę

Zatrzymano pijaną matkę, która miała pod opieką dziecko

Policjanci z Elbląskiej komendy zatrzymali w piątek (10 lutego) 37-letnią kobietę, która sprawowała opiekę nad swoim 6-letnim dzieckiem. Powodem interwencji była widoczna nietrzeźwość matki, którą potwierdzono badaniem. Wykazało ono bowiem 3 promile alkoholu w jej organizmie.

Do interwencji policji w sprawie nietrzeźwej kobiety doszło w piątek około godziny 20:00 na ulicy Teatralnej. Policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu, dzięki interwencji świadków. Zauważyli oni bowiem, że kobieta prowadząca za rękę dziecko na przemian przewraca się i wstaje.

Na miejsce skierowano policjantów, którzy zastali agresywną 37-latkę z zadrapaniami na twarzy. Przeprowadzono u niej badanie trzeźwości, które wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu. Kobietę przetransportowano najpierw do szpitala, a następnie do wytrzeźwienia. Okazało się, że dziecko to 6-letni syn zatrzymanej, który przekazany został w ręce trzeźwego ojca. Sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny. Więcej wydarzeń z Elbląga i okolic w zakładce: Kronika Policyjna.