Tragiczny pożar altanki w Elblągu – strażacy odkryli zwłoki na miejscu zdarzenia

W środowy wieczór, na ulicy Kolejowej w Elblągu, miało miejsce zdarzenie, które wstrząsnęło lokalnym społeczeństwem. Przygnębiające doniesienia mówią o pożarze altanki, w wyniku którego strażacy natknęli się na tragiczne odkrycie – zwłoki.

Oficjalne informacje na ten temat przekazał rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej straży pożarnej, Grzegorz Różański. W rozmowie z PAP potwierdził on niepokojące fakty, podkreślając, że ofiarą tego nieszczęśliwego wydarzenia jest najprawdopodobniej mężczyzna.

Akcja gaśnicza znajduje się wciąż w toku. Na miejscu zgromadziły się dwa zastępy strażaków, które intensywnie pracują nad opanowaniem sytuacji. Niewykluczone jednak, że do wyjaśnienia przyczyn tej tragedii dojdzie dopiero w ramach prowadzonego śledztwa.

Niestety, to tylko jeden z dwóch tragicznych pożarów, które miały miejsce tego samego dnia wieczorem na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejne zgłoszenie dotyczyło domu pod Olsztynkiem, gdzie również zginął mężczyzna, a strażacy walczyli z ogniem.