Niezwykle skomplikowana sytuacja na drogach podczas kolizji dwóch pojazdów

Dzisiaj, w dniu 4 stycznia, przypadek drogowy miał miejsce o godzinie 11:32, kiedy to odnotowano zderzenie dwóch samochodów osobowych. Informację o tym incydencie otrzymał Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim. Miejscem zdarzenia była miejscowość Przemysław.

W samochodach łącznie podróżowały cztery osoby, w tym małe dziecko w wieku 1,5 roku. Jednym z pasażerów była również kobieta będąca w ciąży, która po badaniach wykonanych na miejscu przez przybyły Zespół Ratownictwa Medycznego została przewieziona do szpitala.

Obecne warunki na drogach są niezwykle trudne, co prowadzi do apeli o zachowanie ostrożności oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków. Wszyscy użytkownicy dróg powinni zachować szczególną rozwagę i uwagę.

Na miejscu zdarzenia interweniowały jednostki odpowiedzialne za bezpieczeństwo – Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Gdańskim, Osp Drewnica, OSP Mikoszewo. Wszystkie te jednostki podjęły działania mające na celu zaradzenie sytuacji i pomoc poszkodowanym.