Niezbędne przewodniki po spa na Kaszubach

Wyjeżdżając na Pomorze ludzie w różny sposób chcą spędzić tu wolny czas. Jedni chodzą na spacery po plaży w Sopocie albo Juracie inni wolą zabytki Gdańska. Ale cokolwiek zdecydujemy w kwestii spędzania wolnego czasu na pewno będziemy też chcieli przyjemnie odpocząć w jakimś polecanym spa. Sprawdziliśmy dla Was kilka propozycji. Może któraś z nich się Wam spodoba.

Jak znaleźć spa na Pomorzu

Ponieważ ofert jest bardzo dużo to proponujemy wstawić w wyszukiwarkę internetową frazę „spa pomorskie” a na pewno ukażą się Wam najlepsze możliwości. Co powiecie na przykład na hotel z zabiegami spa na zamku w Gniewie, Hotel Mistral Sport w Gniewinie albo Hotel Falko w Rumii. Zaglądamy na strony firmowe i już wiemy, że…

Hotel z zabiegami spa Zamek Gniew

Ten podoba się nam najbardziej. Zaprasza d zabawy w basenach albo niezwykłe zabiegi spa. W tym oczywiście masaże, rytuały i kąpiele dla dwojga (to coś w sam raz na przykład w prezencie na rocznicę ślubu), a nawet spa dla najmłodszych. Nastoletnie księżniczki i mai królewicze na pewno będą zachwyceni. Słowa „królewicz” i „księżniczka” są tu nieprzypadkowe bowiem miejscu patronuje sama królowa Marysieńka Sobieska.

Hotel Mistral w Sopocie

Też „niczego sobie”. Czterogwiazdkowy, ładny obiekt. Na swojej stronie chwalą się, że ich ofertę wybrała hiszpańska drużyna piłki nożnej w czasie słynnych Mistrzostw Europy w roku 2012. Również w ofercie mają kryty basen i zabiegi spa. Hotel ten znajduje się około 5 kilometrów od Jeziora Żarnowiec. Na uboczu z dala od tłoku najsłynniejszych nadmorskich kurortów.

Hotel Falko w Rumi

Taże posiada centrum odnowy biologicznej spa. Taże centrum fitness. Oczywiście na miejscu jest restauracja, a pokoje pozwolą się Wam zrelaksować. Są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dużym atutem tego miejsca są bardzo umiarkowane ceny.

Czy to już wszystkie ciekawe propozycje? Oczywiście, że nie. wymienione w artykule oferty są tylko niektórymi z wielu jakie możecie znaleźć w Internecie. Warto czytać szczegółowo strony firmowe, abyście byli pewni, że kupujecie to na co naprawdę macie ochotę.