Katastrofalny wypadek drogowy w Małym i Wielkim Łęcku

W wyniku tragicznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce na odcinku drogi pomiędzy Wielkim a Małym Łęckiem na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego, trzy osoby zostały hospitalizowane. Służby policyjne obecnie dokładają starań, aby wyjaśnić szczegółowe przyczyny tego niefortunnego incydentu.

Zdarzenie miało miejsce w sobotnie przedpołudnie, 23 września, dokładnie po godzinie 9. Konkretnie chodzi o trasę łączącą miejscowości Mały i Wielki Łęck (gmina Płośnica, powiat działdowski) w pięknej okolicy Warmińsko-Mazurskim.

Na podstawie początkowych informacji uzyskanych od policji można ustalić, że do wypadku doszło, gdy 25-letnia kobieta prowadząca samochód marki Renault Laguna na łuku drogi straciła kontrolę nad swoim pojazdem. Wynikiem tego była kolizja z drzewem znajdującym się przy drodze i dachowanie auta.

Kierująca pojazdem i dwóch pasażerów po zdarzeniu zabrano do szpitala w Działdowie – jak informują funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego. Dodatkowo podkreślono, że 25-letnia kierująca była w chwili zdarzenia trzeźwa.

Służby policyjne nadal intensywnie pracują nad wyjaśnieniem wszystkich przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.