Elbląskie Juwenalia 2024: Niezapomniane święto studentów już 6 czerwca

Elbląg, słynący z dynamicznej atmosfery akademickiej, ożyje jeszcze bardziej 6 czerwca. Tego dnia Rada Studentów Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu zaprasza na jedno z najważniejszych świąt studenckich – Juwenalia.

Zgodnie z planem wydarzenia, dzień rozpoczyna parada ulicami miasta. Wyruszając punktualnie o 11:00 z ulicy Wojska Polskiego 1, uczestnicy będą mogli doświadczyć prawdziwie festiwalowej atmosfery.

Następnie, już o 12:30, odbędą się zawody kajakarskie. Scenerią tego emocjonującego wydarzenia będzie Przystań Grupy Wodnej. Miłośnicy sportu na pewno nie będą rozczarowani.

Na miłośników siatkówki czeka kolejna atrakcja – turniej odbędzie się w tych samych malowniczych okolicznościach przyrody o godzinie 15:00.

Ale to nie koniec atrakcji! O godzinie 17:00 organizatorzy zapraszają na warsztaty samoobrony, natomiast o 18:00 serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w energetycznej lekcji salsy.

Wieczór natomiast upłynie pod znakiem niesamowitej zabawy. Od godziny 20:00 aż do 2:00 rano, uczestnicy będą mieli okazję bawić się na After Party w Domu Rektora, znajdującym się przy Bulwarze Zygmunta Augusta 12.

Jednak to nie wszystko! Na gości czekają dodatkowe atrakcje, w tym byk mechaniczny, strefa gastronomiczna z udziałem Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni, różne konkursy i konkurencje oraz możliwość skorzystania ze sprzętów wodnych takich jak rowerki, kajaki czy motorówka. Wszystko to i wiele więcej czeka na uczestników tego niezapomnianego święta studentów.