Centrum Sztuki Galeria EL organizuje walentynkowe spotkanie ze sztuką dla osób w wieku 60+

Centrum Sztuki Galeria EL serdecznie zaprasza na nietypowe obchody Walentynek. Specjalna oferta „Randki ze sztuką”, skierowana jest do osób powyżej 60 roku życia. Wydarzenie odbędzie się w romantycznym klimacie, 14 lutego, początek o godzinie 13:00.

Niezwykłe randki ze sztuką dla seniorów zaplanowane są jako połączenie edukacji i twórczości. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać bliżej postacie sławnych kochanków z historii sztuki, a następnie wykorzystać tę inspirację do stworzenia własnej, ruchomej książeczki typu pop-up. Taka praca może być przemyślanym i oryginalnym prezentem z okazji Walentynek dla bliskiej osoby.

Podkreślić warto, że książki pop-up to publikacje o niecodziennej konstrukcji, które po otwarciu przedstawiają trójwymiarowe obiekty. Dzięki temu interakcja z nimi staje się o wiele bardziej atrakcyjna.

Przy zapisach organizatorzy proszą o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Gdy zapisuje się więcej niż jedną osobę, potrzebne są informacje o każdym uczestniku. Przesłanie zgłoszenia nie gwarantuje uczestnictwa – decyduje o tym otrzymanie potwierdzenia od organizatorów. Na zakończenie warto dodać, że wszystkie prace wykonane podczas warsztatów stanowią własność ich twórców.