Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka – idealne miejsce na regenerację sił w trakcie tygodnia

Większość z nas widzi odwiedziny basenu, takiego jak Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, jako formę rekreacji typowo weekendowej. Stało się tak głównie z powodu obciążenia mnogością codziennych zadań i odpowiedzialności. Chcemy jednak przekonać, że skorzystanie z uroków basenu podczas dni roboczych może przynieść niespodziewane korzyści.

Wielu z nas prowadzi intensywne tryby życia, pełne obowiązków zawodowych, domowych zadaniach do wykonania razem z dziećmi czy po prostu ciągłego pośpiechu. Często zdarza się, że pracujemy ponad normę. Ale co by było, gdybyśmy wzbogacili nasze codzienne rutyny o momenty relaksu? Wizyta w Dolince choćby na jedną godzinę mogłaby świadczyć o tym, że umiemy zadbać o naszą psychikę, doładowując „baterie” i zapewniając odpoczynek. Pobyt na basenie ma pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale i na umysł, pomaga między innymi obniżyć poziom stresu. W chłodne grudniowe dni Dolinka jest doskonałym miejscem do ogrzania się – polecamy skorzystać z sauny i jacuzzi. Regularne seanse w saunie, szczególnie w okresie zimowym, wzmacniają układ krwionośny i oddechowy.

Oprócz standardowych biletów zachęcamy do skorzystania z naszej stałej oferty zajęć AQUA FITNESS. Ofertę tworzą: Poranki z AQUA FITNESS (poniedziałki i środy o 9:30), AQUA TURBO (wtorki o 20:00), AQUA SENIOR (środa o 10:15) oraz AQUA LONG (czwartki o 20:00).

Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka jest otwarte przez cały tydzień, od 6:00 do 22:00.