24-letni mężczyzna zatrzymany po spowodowaniu kolizji pod wpływem alkoholu

W wyniku incydentu drogowego, w którym auto marki BMW zderzyło się z drzewem przy drodze, 24-letni kierowca został umieszczony w areszcie policyjnym. Po przeprowadzeniu badania zawartości alkoholu w jego organizmie za pomocą alkotestu, okazało się, że przekracza on dopuszczalne normy, wynosząc 2 promile.

Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło poprzedniej nocy. Patrol policyjny został wezwany na miejsce kolizji, gdzie doszło do utraty kontroli nad pojazdem przez mężczyznę i w konsekwencji zderzenia z drzewem. Zgłoszenie to wpłynęło około godziny 2:40, a miejsce zdarzenia to droga w pobliżu Kadyn.

Na miejscu, funkcjonariusze natychmiast przeprowadzili kontrolę stanu trzeźwości kierowcy BMW – 24-latka, który był jedynym pasażerem w samochodzie. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w swoim organizmie dwa promile alkoholu. W trakcie rozmowy z policją, próbował jednak przekonać ich, że nie prowadził pojazdu. Niezależnie od jego wyjaśnień, został on zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Teraz może mu grozić kara do 3 lat więzienia.