Super Polsat zaprasza na drugi sezon serialu "Policjanci", gdzie bohaterami są funkcjonariusze z Elbląga

Z dużym entuzjazmem informujemy, że w nadchodzącym serialu Super Polsat, „Policjanci”, nie zabraknie reprezentacji odważnych funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Już 21 marca o godz. 21.00 zapraszamy do włączenia kanału Super Polsat, aby śledzić napawające dumą poczynania naszych lokalnych policjantów.

„Policjanci” to odświeżony format serialu, który debiutował kilka lat temu na antenie Polsat Play, teraz wraca ze swoim drugim sezonem. W centralnym punkcie fabuły stoją dzielni policjanci różnych specjalizacji – patrolowcy, prewencyjni, dzielnicowi – z różnych zakątków naszego kraju.

Seria „Policjanci” pozwala widzom na pełen wgląd w służbowe życie funkcjonariuszy. Kamera towarzyszy im zarówno podczas pieszych, zmotoryzowanych, jak i morskich patroli. Współuczestniczymy w interwencjach, gdzie każda minuta jest cenna, a trudne decyzje muszą być podejmowane natychmiastowo. Również chwile odpoczynku od służby i momenty zdejmowania munduru są uwiecznione na taśmie.

Serial „Policjanci” ukazuje prawdziwe, niezaaranżowane sytuacje, w jakich znajdują się nasi bohaterowie. Widzimy ich nie tylko podczas wymagających akcji, ale również w trakcie codziennych rutynowych zadań, humorystycznych incydentów oraz swobodnych rozmów pełnych żartów i docinek. Mamy możliwość obserwacji relacji między policjantami, ich reakcji i emocji, które towarzyszą im w pracy.

Pierwszy sezon „Policjantów”, wyprodukowany w 2019 roku, miał swoją premierę na kanale Polsat Play. Drugi sezon, pierwotnie planowany do emisji od drugiej połowy października na Super Polsacie, został przesunięty na wiosnę. Premierowe odcinki „Policjantów” będzie można oglądać w Super Polsacie w czwartki o godz. 21.00 i 21.30.