Sportowo i aktywnie świętuj Dzień Kobiet pod egidą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

W kalendarzu każdej pani istnieje jeden wyjątkowy dzień, kiedy powinna poczuć się naprawdę specjalna. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji gorąco zachęca do zaznaczenia tego dnia w sposób aktywny. Już 7 marca zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet! W programie przewidziano bezpłatne lekcje fitness, mnóstwo pozytywnej energii oraz miłe zaskoczenie.

Zapraszamy wszystkie Panie do spędzenia kobiecego popołudnia 7 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej na „Aktywnym Dniu Kobiet”. Przybycie ze sobą córek, matek, przyjaciółek gwarantuje niezapomnianą atmosferę. W ciągu dwóch godzin spotkania będzie można skorzystać z darmowego zestawu ćwiczeń Turbo Spalanie, Zumba i Joga, których będą prowadzić doświadczeni trenerzy, z którymi na co dzień można się spotkać podczas różnorodnych zajęć w ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em”. To doskonała okazja do spróbowania czegoś nowego, dostarczenia sobie zastrzyku endorfin oraz rozpoczęcia swojej fitnessowej przygody.

Każda sesja ćwiczebna potrwa około 30 minut, co pozwoli na skorzystanie ze wszystkich atrakcji. Rozpoczniemy od energetycznych Turbo Spalania i Zumba, podczas których motywująca muzyka z głośników pomoże utrzymać tempo. Na koniec przewidziano relaksującą Jogę, by uspokoić i rozciągnąć ciało. W hali dostępny będzie niezbędny sprzęt oraz maty do ćwiczeń.

Nie zabraknie również niespodzianki dla każdej uczestniczki. Udział w „Aktywnym Dniu Kobiet” jest całkowicie bezpłatny. Do zobaczenia w czwartek, 7 marca, w Hali Sportowo – Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 18:30 do 20:30.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Miasto Elbląg i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerzy eventu to catering dietetyczny Food&Fit oraz Sport SPA.