Nowy park handlowy w Elblągu

Jak zapewne zauważył każdy z nas, zarówno w Elblągu, jak i innych miastach w bardzo szybkim tempie pojawiają się nowe pomysły inwestycyjne. Są one realizowane w różnym czasie, jednak tak naprawdę w mieście ciągle coś się dzieje. Jedną z inwestycji, która wzbudza szczególne zainteresowanie mieszkańców jest park handlowy. Już od pewnego czasu trwają przygotowania do jego budowy, dlatego wiele osób jest ciekawych kiedy on powstanie i jak będzie wyglądał. Dostępne są już jego projekty, a więc wiadomo czego można się spodziewać.

Jak ma wyglądać park handlowy

Już sama nazwa jaką jest park handlowy jest dość niecodzienna i brzmi intrygująco. Z pewnością więc warto przyjrzeć się nieco bliżej powstającej inwestycji. Podobnie jak różne inne galerie i centra handlowe, również tutaj mają znaleźć się różnorodne sklepy. Są to głównie marki odzieżowe oraz obuwnicze, jednak możemy liczyć również na inne sklepy. Wśród nich znajdziemy między innymi te z zabawkami dla najmłodszych, punkty operatorów telefonicznych, drogerie i sklepy z perfumami, a także sklepy z biżuterią i akcesoriami. To oczywiście tylko niektóre z nich, jednak dają nam ogólny obraz tego jak będzie wyglądać park handlowy. Nie zabraknie w nim również restauracji, które będą oferowały różnego rodzaju dania.

Kiedy powstanie park handlowy

Na razie prace są na etapie rozmów z potencjalnymi najemcami oraz ustalania planu zagospodarowania wszystkich lokali. Mówi się, że do końca roku etap ten powinien zostać zakończony. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to już w przyszłym roku będzie można przystąpić do budowy parku handlowego. Nie wiadomo jeszcze kiedy będzie on skończony i oddany do użytku. Na ten etap prawdopodobnie będzie trzeba dłużej poczekać, gdyż obiekt będzie na tyle duży, że potrzeba będzie sporo czasu na jego budowę oraz zagospodarowanie.