Kierowca BMW uderzył w drzewo w Bielniku Pierwszym

W ostatni piątek wieczorem, dokładnie 29 września o godzinie 19:40, doszło do niecodziennego zdarzenia w miejscowości Bielnik Pierwszy. 29-letni mężczyzna, prowadzący samochód marki BMW, zderzył się z drzewem. Na miejscu pojawiły się służby ratownicze, jednak na szczęście nie odnotowano żadnych ofiar.

Służby ratownictwa, w tym policja, straż pożarna oraz specjalistyczny zespół medyczny, zostały wezwane na miejsce zdarzenia. Działały sprawnie i profesjonalnie, dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz pozostałych osób znajdujących się w pobliżu miejsca wypadku.

Policjanci z elbląskiej drogówki podczas analizy zdarzenia ustalili, że 29-letni kierowca poruszający się samochodem marki BMW jechał od strony Elbląga. Na wysokości Bielnika Pierwszego doszło do kolizji mężczyzny z drzewem. Kierujący tłumaczył funkcjonariuszom, że przyczyną wypadku było niespodziewanie wyskakujące zwierzę na drogę.

Przede wszystkim warto podkreślić, że pomimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikomu nie stało się krzywda. W chwili, gdy dotarliśmy na miejsce zdarzenia, policjanci nadal analizowali okoliczności wypadku i nie podjęli jeszcze decyzji, czy kierowca zostanie ukarany mandatem, czy też zostanie mu jedynie udzielone pouczenie.