11-letnia użytkowniczka hulajnogi potrącona na przejściu dla pieszych – 18-latek stoi za kierownicą

Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych położonym przy ulicy Legionów, gdzie 11-letnia dziewczynka przemieszczająca się na hulajnodze została potrącona. W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia, dziewczynka została natychmiastowo przetransportowana do najbliższego szpitala w celu przeprowadzenia badań. Tymczasem na miejscu zdarzenia rozpoczęły swoje działania służby policyjne.

Do niefortunnego incydentu doszło w piątkowy poranek, 10 maja. Na przejście dla pieszych, które znajduje się przy ulicy Legionów, kierujący samochodem marki Suzuki 18-letni młodzieniec potrącił 11-letnią dziewczynkę. Młoda osoba poruszała się w tym momencie na hulajnodze.

Mężczyzna prowadził swój pojazd od strony ulicy Legionów w kierunku najbliższego ronda. Dziewczynka, poszkodowana w wyniku kolizji, została prędko przewieziona do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań. Natomiast na miejscu zdarzenia nadal pracują funkcjonariusze policji, którzy starają się wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia. Wciąż nie jest jasne, czy cała sytuacja zostanie ostatecznie zakwalifikowana jako kolizja drogowa, czy też poważniejszy wypadek. Jedno jest pewne – młody kierowca stracił swoje prawo jazdy, które zostało mu zatrzymane przez służby policyjne.