Zobacz jakie nowe sklepy pojawią się w C.H. „Ogrody”

1956
Wyświetleń

Nowy rok to zmiany w ofercie CH Ogrody. Do grona najemców dołączy restauracja North Fish, a dwóch dotychczasowych – Ziaja i Neo Nail – zdecydowało się na zwiększenie powierzchni najmu.

North Fish to restauracja, która od 2002 roku serwuje Polakom dania z ryb i owoców morza. Sieć dba o najwyższą jakość produktów i pilnuje, aby pochodziły z ekologicznie czystych łowisk, a potrawy przygotowywane są na miejscu przez wykwalifikowanych kucharzy. North Fish zajmie 62 mkw. powierzchni w strefie restauracyjnej, na pierwszym piętrze centrum.

Dla Klientów CH Ogrody dostępna będzie również szersza oferta z branży zdrowie i uroda. Salon Ziaja zajmie nowy, większy lokal o powierzchni ok. 42 mkw., między sklepami Organique i Medicine, na pierwszym piętrze centrum. Obecnie oferta Ziaji obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów.

Punkt stylizacji paznokci – Neo Nail – dostępny dotychczas na wyspie w jednym z pasaży centrum, zajmie również lokal o powierzchni ok. 25 mkw. na pierwszym piętrze CH Ogrody, naprzeciwko Media Markt. Neo Nail to jedna z wiodących, międzynarodowych firm, w kategorii stylizacji i pielęgnacji paznokci, w jej ofercie znajdują się m.in.: lakiery hybrydowe, lampy i frezarki, żele UV i akryl, akcesoria do zdobień czy preparaty do dbania o paznokcie i skórę dłoni. Marka w drugiej lokalizacji w centrum oprócz sprzedaży produktów do manicure wprowadzi także nową usługę dla klientów – stylizację paznokci.

Otwarcia nowych salonów przewidziane są jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. W grudniu do najemców CH Ogrody dołączył nowoczesny koncept fitness – Just Gym – otwarty całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Informacja nadesłana

Zobacz jakie nowe sklepy pojawią się w C.H. „Ogrody”

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>