Znane są przyczyny karambolu na „siódemce”. Jedna osoba nie żyje

2992
Wyświetleń

Sprawca wczorajszego wypadku na S7 z nieustalonych przyczyn zjechał na prawy pas i z całym impetem wbił się w grupę 4 samochodów – informuje Radio Olsztyn.

Tak wynika z pierwszych ustaleń policji – mówił młodszy aspirant Rafał Prokopczyk z Miejskiej Komendy Policji w Olsztynie:

– Na pasie przeznaczonym do włączania się do ruchu były unieruchomione cztery pojazdy – za ciężarówką ustawiły się trzy dostawcze busy. Kierowcy busów prawdopodobnie dokonywali przeładunku. Kierowca, który jechał samochodem ciężarowym w kierunku Gdańska z nieznanych przyczyn zjechał na prawą część jezdni i wbił się w ostatniego z busów. Wszystkie auta zostały zniszczone -komentował mł. asp. Rafał Prokopczyk.

Na miejscu zginął 64-letni kierowca zepsutej ciężarówki, który był mieszkańcem Krotoszyna. Dwóch poszkodowanych z busów wciąż walczy o życie. A kierowcy tira, który spowodował wypadek, ze względu na obrażenia nie udało się jeszcze przesłuchać.

Policjanci oprócz ustalenia przyczyn wypadku sprawdzają, czy stojące na pasie wyjazdowym samochody były prawidłowo oznakowane i czy kierowcy byli ubrani w kamizelki odblaskowe.

Więcej o karambolu na „siódemce” pisaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/karambol-na-siodemce-zderzylo-sie-7-samochodow-jedna-osoba-nie-zyje/

Źródło: Radio Olsztyn

Znane są przyczyny karambolu na „siódemce”. Jedna osoba nie żyje

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>