Zaginęła 11-latka. Policjanci szybko odnaleźli dziewczynkę

1277
Wyświetleń

Policjanci otrzymali wczoraj zgłoszenie o zaginionej 11-latce, która opuściła szkołę. Dziewczynka nie miała przy sobie telefonu i nie wiadomo było gdzie się w danej chwili znajduje.

Sytuacja swój początek miała około godziny 9.00. W działaniach poszukiwawczych wzięli udział policjanci kryminalni z zespołu poszukiwań. Po około godzinie odnaleźli 11-latkę, którą chwilę później bezpiecznie przekazano zaniepokojonym rodzicom.

- Od pierwszych chwil poszukiwań bardzo poważnie podeszliśmy do sprawy – mówi policjant z zespołu poszukiwań. – Zaginięcie traktowane jest jako kategoria pierwsza i same okoliczności zaginięcia pozwalają na takie zakwalifikowanie.

Policjanci z elbląskiego zespołu poszukiwań i identyfikacji zajmują się m.in. pracą przy odnajdywaniu zaginionych osób a także zatrzymywaniem poszukiwanych przez sąd lub prokuraturę.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Zaginęła 11-latka. Policjanci szybko odnaleźli dziewczynkę

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>