Zaatakowały Go…zaparkowane samochody!

586
Wyświetleń

Tak właśnie widział otaczającą rzeczywistość 19-latek z Elbląga. Policjanci zatrzymali go pod zarzutem uszkodzenia mienia. 19-latek kopał i uszkadzał karoserię aut, ma także na koncie dwa zdemolowane przystanki… Powód to zbyt długie oczekiwanie na autobus.

Młody mężczyzna przyznał się, że w trakcie ekscesów był pod wpływem środków odurzających lub alkoholu.

Czyny, których dopuścił się 19-latek to wandalizm. Mężczyzna uszkodził dwa przystanki autobusowe oraz 4 samochody. W rozmowie z policjantami przyznał, że zrobił to, bo był odurzony i wydawało mu się, że auta go… zaatakowały.

Szyby przystankowe rozbił natomiast, ze złości gdy przeczytał rozkład jazdy, a następnie obliczył ile czasu musi czekać na jedenastkę. Mężczyzna ma na koncie również kradzież rozbójniczą. Podczas wynoszenia towaru z jednej z samoobsługowych drogerii próbował go zatrzymać pracownik ochrony.

19-latek tak się przywiązał do zabranych ze sklepu rzeczy, że zaczął się szarpać z ochroniarzem, aby ich nie oddać. Policjanci ustalili kim jest sprawca przeglądając materiał ze sklepowego monitoringu. Niedługo później 19-latek został zatrzymany. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty. Może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Zaatakowały Go…zaparkowane samochody!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>