Z książką za pan brat! Poznaj nietypowe pomysły na prezenty dla zagorzałych czytelników

3456
Wyświetleń

Sztuka czytania XXI wieku przybrała nowy wymiar, lecz w dobie e-booków i ucieczce od papierowych woluminów, wciąż można spotkać typowych moli książkowych. Jeśli wśród bliskich Ci osób jest ktoś taki, przy okazji świąt lub urodzin wręcz mu upominek, nawiązujący do jego hobby. Pomożemy Ci znaleźć prezent, który ucieszy każdą osobę, spędzającą swój wolny czas na wielogodzinnym czytaniu książek.

Dobre światło zawsze pod ręką? Mobilna lampka to strzał w dziesiątkę

Prawdziwy miłośnik czytania zawsze ma przy sobie książkę, po którą sięga, gdy nadarzy się okazja. Niestety, czasem warunki panujące za oknem nie pozwalają na komfortowe, bezpieczne dla wzroku pochłanianie lektury. Bywa, że ludzie czytają nawet bez dostępu do odpowiedniego źródła światła, męcząc tym samym oczy i psując sobie wzrok. Zapobiegnijmy takiej sytuacji i podarujmy rozczytanemu przyjacielowi mobilną lampkę, montowaną za pomocą klipsa bezpośrednio do książki. Ta malutka lampka działa bezprzewodowo i zapewnia wystarczającą ilość światła, aby czytać bez względu na okoliczności. Taki prezent może być wszędzie zabierany ze sobą, podobnie jak książka.

Stylowe podpórki jako prezent dla kolekcjonera książek

Wszyscy znamy kogoś, kto uwielbia otaczać się dużą ilością dzieł książkowych, które starannie układa na półkach w swoim mieszkaniu. Dla kolekcjonera, dumnego z własnego księgozbioru, znakomitym pomysłem na prezent będą podpórki pod książki. To estetyczne dwuczęściowe wsporniki, które ustawia się między kilkoma dziełami. Można je znaleźć w sklepie internetowym Ramy Kultury, oferującym materiały oraz akcesoria dla bibliotek, muzeów i archiwów. To doskonałe miejsce na poszukiwanie prezentu dla osoby, rozkochanej w czytaniu. Co więcej, żeby zrobić zakupy w Ramach Kultury nie trzeba nawet odchodzić od komputera. Zamówienia składa się online, a kurier dostarcza paczuszkę prosto do naszego domu.

Stojaki do książek przybierają liczne formy, zaczynając od zwierzaków, a kończąc na wzorach abstrakcyjnych. Zabawny jamnik, którego głowa znajduje się po jednej stronie książek, a ogon po drugiej, będzie niesamowitą dekoracją regału. Lektury fantastyczne pięknie zaprezentują się między podpórkami stylizowanymi na wróżki, a encyklopedie zyskają, gdy zostaną podparte podstawkami z miejscem na opis. Tego typu upominek warto elegancko zapakować. Jesteśmy przekonani, że osoba obdarowana funkcjonalnymi podpórkami pod książki będzie szczerze zaskoczona i od razu sprawdzi, jak otrzymane akcesoria zaprezentują się w jej biblioteczce.

Z książką za pan brat! Poznaj nietypowe pomysły na prezenty dla zagorzałych czytelników

| Złowione w sieci | 0 Comments
O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>