X Elbląskie Targi Ślubne. Wygraj darmowe zaproszenia

8 stycznia 2016 13:41
More videos
909
Wyświetleń
   

Targi Ślubne w naszym mieście już 17 stycznia 2016 r. To będzie dzień pełen wielu atrakcji i dobrej zabawy. Dla naszych Czytelników mamy 5 bezpłatnych zaproszeń na to wydarzenie. Jak je zdobyć? O tym opowie w materiale filmowym Łukasz Gesek.

17.01.2016, (niedziela) Hotel Arbiter, w godz. od 10.00 do 17.00 będą trwały X Elbląskie Targi Ślubne.

W programie: konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek, pokaz makijażu i fryzur ślubnych, występy zespołów ślubno-weselnych oraz gwiazd muzyki Disco.

A co do wygrania? Prócz specjalnych rabatów od firm, część osób będzie miała szansę wygrać: Garnitur Ślubny, Dodatki do Sukni Ślubnej, Biżuterię, Bony do SPA, Sesję Foto, Makijaż ślubny lub Czesanie – GRATIS.

Dla naszych Czytelników Łukasz Gesek ma 5 zaproszeń na X Targi Ślubne. Jak je zdobyć? O tym w materiale filmowym.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku (12.01.2016 r.), do godz. 18.00 pod adresem e-mail: redakcjaelblag24@gmail.com. W treści maila podajcie prawidłową odpowiedź oraz swoje imię i nazwisko. O wygranej poinformujemy na łamach naszej gazety.

 

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>