Wysypisko śmieci w Bażantarni. Zalegają części samochodowe!

1162
Wyświetleń

Dzikie wysypisko, a właściwie złomowisko w Bażantarni. W lesie zalegają części samochodowe i nikt nie reaguje na to – alarmuje nasza Czytelniczka. Kto to zrobił i czy uda się złapać sprawcę?

Elblążanka, nasza Czytelniczka alarmuje, że w Bażantarni zalegają stare części samochodowe. Ktoś zrobił w tym miejscu nielegalne składowisko odpadów motoryzacyjnych.

– Taki oto widok zastałam dziś w Bażantarni. Przeraziłam się, wygląd rozebranych dwóch aut. Znalezienie sprawcy zapewne graniczy z cudem. Pytanie kto to posprząta? Chcę nadmienić iż jest to trasa codziennych spacerów wolontariuszy z psiakami – pisze nasza Czytelniczka.

Elblążanka dodaje, że w tym miejscu części samochodowe można napotkać od kilku lat. Ktoś urządził tu sobie nielegalne wysypisko śmieci.

– Jeżeli Nadleśnictwo Elbląg jest właścicielem tego terenu to prosimy o sprawdzenie i uprzątniecie. A może nawet uda się złapać sprawcę – pisze kobieta.

Wysypisko śmieci w Bażantarni. Zalegają części samochodowe!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>