Wkrótce w kinach film „Dzieciak rządzi”. Obejrzyj zwiastun

22 października 2016 21:31
More videos
2,500
Wyświetleń
   

Dzieciak Rządzi to film animowany  ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak ”Shrek” i ”Madagaskar”. Szykuje się niezła zabawa. Właśnie pojawił się w sieci zwiastun.

O czym jest ten film?

Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Premiera filmu „Dzieciak rządzi” 21 kwietnia 2017

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>