Wiemy gdzie powstanie pierwszy Park Trampolin w Elblągu

3683
Wyświetleń

Park Trampolin w Elblągu ma powstać w obiekcie przy ul. Fabrycznej. Wcześniej inwestorzy wskazywali na lokalizację przy ul. Płk. Dąbka. Jednak w hali po byłej Gildii Kupców Żuławskich ulokował się salon meblowy Black Red White.

No to już oficjalnie zdradzamy plany !!!! W pięknej galerii na ul Fabrycznej budujemy ACTIVITY PARK. Na powierzchni ponad 1500 m2 znajdą się trampoliny, ścieżki akrobatyczne, basen z gąbkami, poduszka powietrzna, sala gimnastyczna dla dzieci, sala zabaw dla najmłodszych oraz kawiarnia i odjechane pokoje urodzinowe. Miejsce jest niesamowite, a z każdym dniem remontu widzimy coraz więcej i jaramy się jak to będzie wyglądać. Będziemy was informować o postępach i dniu otwarcia a na razie będziemy mogą wdzięczni jak polubicie nasz fanpage, pomagając nam tym samym puścić wieść o tym projekcie w świat, bo na pewno zasługuje na uwagę !!!” – informują inwestorzy na swojej stronie na facebooku.

park

Jednocześnie zmieniono nazwę strony z „Park Trampolin Elbląg” na „Activity Park”. Wcześniej wskazywano, jako lokalizację inwestycji na halę przy ul. Płk. Dąbka. Jednak w Gildii Kupców Żuławskich ulokował się salon meblowy Black Red White.

fot. strona inwestora.

Wiemy gdzie powstanie pierwszy Park Trampolin w Elblągu

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>