Wielki sukces elblążanek. Start Elbląg z brązowym medalem!

1867
Wyświetleń

Potężny doping i walka do końca. W efekcie elblążanki chociaż zremisowały z odwiecznym rywalem z Lublina, to zdobyły trzecie miejsce, uwieńczone brązowym medalem.

Na taki sukces elbląskich piłkarek ręcznych musieliśmy czekać długi. Po 17 latach szczypiornistki Kram Start Elbląg stanęły na podium, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski!

Emocji podczas spotkania z wielokrotnymi mistrzyniami – drużyną MKS SELGROS LUBLIN nie brakowało – szczególnie w ostatnich sekundach meczu. Ostatecznie zakończył się on remisem 26:26, co dało brąz elblążankom.

- Serdecznie gratuluję naszym zawodniczkom i całemu sztabowi szkoleniowemu Kramu Start Elbląg. Zaszczytem było zawieszać medale na szyjach naszej drużyny. Podziękowania także dla kibiców za dzisiejszy wspaniały doping w hali przy Al. Grunwaldzkiej – komentuje prezydent Witold Wróblewski, który podjął decyzję, że na ten ważny mecz elblążanie mogli wejść za darmo, aby dopingować elbląskie zawodniczki.

Wielki sukces elblążanek. Start Elbląg z brązowym medalem!

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>