Wiadomości Fakty Elbląg 27 02 05 03 2017

6 marca 2017 13:58
More videos
3,662
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

• Po 30 września będzie rewolucja w komunikacji miejskiej w Elblągu. Ratusz stawia na tramwaje i szybki transport. Czeka nas remont i rozbudowa sieci i zajezdni. Ograniczone będą linie autobusowe.

• Wykrakaliśmy. Psi park to bubel. Inwestycja za 100 tys. zł tonie w błocie. Na to Zarząd Zieleni Miejskiej wydał tyle pieniędzy?

• Miasto planuje remont kolejnego odcinka ulicy Płk.Dąbka. Ze względów bezpieczeństwa zlikwidowane ma zostać przejście dla pieszych na wysokości ul. Uroczej. Radni i mieszkańcy są zdziwieni tym faktem.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim ohttps://youtu.be/orzhyVXAPEktoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>