Wiadomości Fakty Elbląg 30 01 05 02 2017

6 lutego 2017 14:50
More videos
2,639
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  30 stycznia Sąd Okręgowy w Elblągu wydał wyrok w sprawie odwieszenia kary elbląskiemu blogerowi Sebastianowi K.  Zamiast więzienia stał się cud. Oskarżony decyzją sądu ma odpracować wyrok w Domu Dziecka. Czy to bezpieczne dla dzieci?

•  Smog dotyka ostatnio wielu miast. W Elblągu rakotwórczy BENZOPIREN również  przekracza normy. Radna Maria Kosecka apeluje, by wykonać dokładny pomiar w Elblągu, nawet w kilku miejscach.

• Do odtworzenia basenu przy Spacerowej jeszcze daleko. Ratusz na razie zamówił za kwotę 600 tys zł dokumentację projektu, który wygrał w konkursie. Na realizację jednak w budżecie nie ma na razie środków.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>