Wiadomości Fakty Elbląg 28 12 01 02 2017

2 stycznia 2017 15:02
More videos
2,129
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  Miasto z niechęcią , ale zrealizuje remont elbląskiego muzeum, Po korekcie budżetu znajdą się środki na ten cel. Nagana dla Dyrektor muzeum pozostaje.

• Elbląski EPEC to gorący kartofel. Władze miasta nie chcą widzieć problemu. Elbląski Komitet Obywatelski zgłosił sprawę nieprawidłowości do Krajowej Prokuratury.

• 29 grudnia miała miejsce ostatnia sesja Rady Miasta w 2016 roku. Przyjęto budżet na 2017 rok, niestety z podwyżkami cen za wywóz śmieci. Dlaczego radni PIS wstrzymują się od głosu w tak ważnej sprawie?

• Odwołanie Prezydenta Miasta skuteczne. Wojewoda przyznał ponad 1 milion zł na odnowę ul. Płk. Dąbka.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>