Wiadomości Fakty Elbląg 20 26 03 2017

27 marca 2017 13:48
More videos
2,584
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

• 21 marca odbyło się spotkanie Prezydenta Wróblewskiego z mieszkańcami Starówki. Miejsca parkingowe i niedokończone inwestycje to główne problemy mieszkańców.

• 23 marca podczas konferencji Prezydent Wróblewski przedstawił projekt powołania do życia nowej spółki o nazwie Elbląskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, w miejsce Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania i Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów.

• Spada ilość przestępstw popełnianych na terenie Elbląga. Mamy Raport za 2016 rok.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>