Wiadomości Fakty Elbląg 20 02 26 02 2017

27 lutego 2017 15:01
More videos
2,252
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  Centrum Spotkań Europejskich Światowid  na liście konkursowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Oznacza to, ze nareszcie doczekamy się renowacji budynku. Gratulacje!

• 21 lutego br. W siedzibie Urzędu Morskiego w Gdyni  odbyło się podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji dotyczącej przedsięwzięcia „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską”.

• 24 lutego Sejm przyjął ustawę w sprawie budowy przekopu przez Mierzeję Wiślaną.

• Miasto szykuje się do budowy wiaduktu na Zatorze. Wykonawcy mogą już składać oferty.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>