Wiadomości Fakty Elbląg 19 27 2016

28 grudnia 2016 11:57
More videos
4,005
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  Miasto z niechęcią , ale zrealizuje remont elbląskiego muzeum, Po korekcie budżetu znajdą się środki na ten cel. Nagana dla Dyrektor muzeum pozostaje.

• To już pewne. Torowisko tramwajowe przez 12 lutego ma być gotowe do 30 września 2017 roku. Miasto wyda na ten cel 13,5 mln zł. Przetarg na wykonanie wygrała firma z Krakowa.

• Miejski sylwester w tym roku na Starówce. Będzie muzyka elektroniczna i Nasty Ladies. Zabawa zaczyna się o 22.00. Bądźcie z nami!

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>