Wiadomości Fakty Elbląg 13 02 19 02 2017

20 lutego 2017 21:48
More videos
2,864
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  16 lutego podczas sesji Rady Miasta po śmierci Zdzisława Olszewskiego mandat radnego objął Jacek Perliński.  Oficjalnie pożegnano odchodzącego na emeryturę Skarbnika Miasta Zbigniewa Patera i powołano nowego dotychczasowego zastępcę panią Rozalię Grynis.

•  Elbląska Platforma Edukacyjna pod okiem CBA.  Inspektorzy badają sprawę już od roku.

• To już pewne . Gimnazjum nr 7 na Zatorzu zostanie przekształcony w żłobek oraz przedszkole. Radni przeznaczyli na dostosowanie obiektu 100 tys. zł.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>