Wiadomości Fakty Elbląg 06-12.02.2017

13 lutego 2017 18:32
More videos
2,448
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

•  Aż się ciśnie na usta: CO z tym Domem Dziecka? Czytelniczki zgłaszają przerażające fakty: rozdzielenie rodzeństwa, odebranie niemowlaka podopiecznej domu dziecka. Radny Rudnicki domaga się wyjaśnień. Jak długo Prezydent Wróblewski będzie milczeć?

•  Urząd Miejski w Elblągu ogłasza właśnie konkurs na rewitalizację Parku Dolinka. Miasto planuje sięgnąć po środki razem z Kaliningradem. Czy projekt Edmunda Szweda nie byłby dla nas korzystniejszy?

• Iga Sozoniuk  to „Psi detektyw” w elbląskiej Policji. To Ona tropi tych, którzy katują zwierzęta. Więcej w naszym materiale filmowym.

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>