Wiadomości Fakty Elbląg 06 11 12 2016

12 grudnia 2016 14:01
More videos
793
Wyświetleń
   

Podsumowanie wiadomości z ostatniego tygodnia. Dowiecie się co działo się ważnego w naszym mieście i regionie. W tym tygodniu wybrane przez zespół redakcyjny top newsy to:

• Miasto ma straty na śmieciach. ZUO z kolei ma spory zysk. Czy miasto znajdzie mądre rozwiązanie tego problemu?

• 8 grudnia odbyła się debata budżetowa. Zmniejszenie długu, kilka inwestycji.Jakie wydatki planuje się na 2017 rok w Elblągu?

•  Wizytujący w Elblągu Zbigniew Stonoga w sprawie pobitego 11 latka protestował przed prokuraturą. Domagał się dymisji szefa prokuratury i nawoływał do protestów. Teraz jemu grożą zarzuty karne?

• 9 grudnia Elbląg Odbyła się konferencja Niegrzeczne Dzieci zorganizowana przez Zespół Szkół Nr 2. O dzieciach mówiła także Super Niania – Dorota Zawadzka. 

Masz coś ważnego do przekazania? W Twoim otoczeniu dzieje się coś fascynującego lub niepokojącego? Chcesz poinformować o tym opinię publiczną? Prześlij krótką notkę z filmem lub fotografią, a my to opublikujemy! Nasza skrzynka mailowa: wiadomoscifakty@gmail.com

O Autorze
-

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>